Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články-Kalendář pro CČČD a Dětský čin roku

22. 8. 2009
Ewa se objeví v kalendáři CČČD,tady si o tom můžete něco přečíst
Kalendář Celé Česko čte dětem 2010

Focení do kalendáře finišuje.

V rámci celostátní mediální kampaně připravujeme unikátní umělecký projekt Kalendář Celé Česko čte dětem, který se objeví na podzim roku 2009. 

V kalendáři reprezentuje každý měsíc roku jedna známá osobnost s dítětem, a stává se tak podnětem pro předčítající rodiče. Hvězdné osobnosti uvidíme vždy v aranžované fotografii inspirované některým z výjevů z dětské literatury, ať české nebo zahraniční.
Kalendář podporuje emocionální zdraví dětí, myšlenku pravidelného předčítání a sdílení času rodiče a dítěte.

V Kalendáři se objeví Ivana Chýlková, Michal Viewegh, Arnošt Goldflam, Martin Dejdar, Eva Dřízgová, Pavel Zuna, Kateřina Neumannová, Aneta Langerová, Ewa Farna, Dominik Hašek, Olga Sommerová a Pavel Jungwirth.
Obrazek

Ewa Farna

Dětský čin roku s Ewou Farnou

Populární zpěvačka Ewa Farna se rozhodla podpořit dobrou věc a navázala spolupráci s nadačním fondem Dětský čin roku.
V rámci svých vystoupení v České republice publiku projekt představí a k dispozici budou také informační materiály...


„Moc si spolupráce s Ewou ceníme, jelikož patří mezi mladé lidi, na které je projekt zacílen, a pomůže nám tak být příkladem pro své vrstevníky a také pro dospělé v dnešní společnosti, která bohužel potřebuje ukázat ty pravé hodnoty, “ komentoval spolupráci Ján Živný, předseda nadačního fondu Dětský čin roku. Ewa Farna se přidala ke skupině známých osobností, kteří projekt společnosti Whirlpool podporují.

V rámci svých vystoupení v České republice publiku Ewa Farna projekt představí a k dispozici budou také informační materiály.

COPY WITH OUR ZDROJ!!!
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář