Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ewa dostala dárek ke dni dětí

4. 6. 2007

Ewa je platinová!

Neobvyklý dárek ke Dni dětí dnes dostala třináctiletá zpěvačka Ewa Farna.
Vydavatelství Universal Music jí v Praze předalo platinovou desku za prodej jejího loni vydaného debutového alba nazvaného Měls mě vůbec rád?

Příznivci dětské hvězdičky si koupili již více než 20.000 jejích desek. "Samozřejmě jsem to vůbec nečekala, je to pro mě velká radost a velká čest," řekla po převzetí ocenění ČTK Farna, která hodlá letos na podzim rok po svém debutu vydat nové album.
"Na koncertech je to skvělé. Když vidím, že se mnou lidi zpívají skoro každou písničku, tak je to moc hezký pocit," prohlásila Farna, která loni zvítězila v anketě Český slavík v kategorii objev roku. V obdobné kategorii později se svým debutem bodovala v cenách Deska roku. Loni ještě neznámou školačku, kterou kromě zpěvu baví také lyžování, prý přesto náhle získaná popularita nezměnila. "Ve škole mě spolužáci berou úplně v pohodě, pořád takovou, jaká jsem," konstatovala Farna. Na rozdíl od jiných dětí však bude trávit prázdniny především prací. "Budu koncertovat a potom budou nějaké festivaly, ale samozřejmě i nějaká dovolená," dodala Farna; kam pojede, se prý ještě nerozhodla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář