Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky k 9.8.08

9. 8. 2008

Exkluzivní fotografie Ewy z Humpolce a z předčasného slavení narozenin najdete Tady!!!

Hudební slavnosti piva Bernard

Humpolec - Zpěvačka Ewa Farna odstartovala v pátek čtrnáctý ročník humpoleckých Hudebních slavností s pivem Bernard. Horní náměstí nevypadalo krátce před páteční šestnáctou hodinou dvakrát zaplněně, jakmile se ale nejznámější česká školačka chopila mikrofonu, pod pódiem nebylo za chvíli k hnutí.

A dívenka, která v úterý oslaví své patnáctiny, dostala převážně mladistvé publikum rychle do varu. Po páté hodině již postávaly u pokladen davy dospělých hudebních fanoušků zvědavých na stále populárnější kapelu Airfare, rytmicky dokonalou formaci Děda Mládek Illegal band či Vypsanou fixu.

Festival pokračuje v sobotu od 10 hodin vystoupením Vysočinky. Po ní dostanou prostor country Skaláci. Odpolední program přivede do Humpolce skupinu No Name, Vlastu Redla, kapelu Hrůzy, hvězdného Petra Koláře, Žlutého psa a na závěr Rock n roll Marcela Woodmana.

Zpěvačka Ewa Farna oslaví v úterý patnácté narozeniny

Vendryně / Ewa Farna. Zpěvačka, která toho už předvedla při svém mládí dost. Ještě nedávno byla hvězdičkou. Teď se z ní stává hvězda, která strmě stoupá vzhůru. A právě v úterý jí bude patnáct!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář